شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «همیار طلایی» بنیاد خیریه دانش انتخاب شد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «همیار طلایی» بنیاد خیریه دانش انتخاب شد


1401/12/15

 شرکت مبین نت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، تفاهم‌نامه‌ای با موسسه خیریه بنیاد دانش منعقد کرده بود. با این تفاهم‌نامه، شرکت مبین‌نت به عنوان «همیار طلایی» در کنار بنیاد دانش برای حمایت مادی و معنوی از دانش‌آموزان و دانشجویان واجد شرایط فعالیت کرده و خدماتی را ارائه می‌دهد.

 
از جمله تعهدات شرکت مبین‌نت می‌توان به اهدای ۶ دستگاه all-in-one و دو مودم رومیزی همراه با اینترنت رایگان به مراکز بنیاد دانش در شهرهای خاش و اهواز برای راه‌اندازی سایت الکترونیک اشاره کرد که در بهمن و اسفند ماه جاری انجام شد.همچنین شرکت مبین‌نت از بین دانش‌آموزان کنکوری رشته ریاضی ۱۵ دانش‌آموز و از بین دانشجویان رشته کامپیوتر ۱۰ دانشجو را برای آموزش آنلاین تخصصی آی‌تی جهت بورسیه انتخاب و برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲، خدماتی مثل آموزش تخصصی آنلاین، آزمون آنلاین و مشاوره تخصصی را به آنها ارائه می‌دهد. 


همچنین شرکت مبین‌نت برای فارغ‌التحصیلان هم قدم‌هایی برداشته و بدین ترتیب، دانشجویان منتخب پس از گذراندن دوره‌های تخصصی و فارغ‌التحصیلی، در صورت قبولی در آزمون و براساس نیاز سازمان، امکان استخدام در این مجموعه را پیدا خواهند کرد.

کسب اطلاعات بیشتر