بنیاد دانش چگونه موسسه ای است؟ آیا بطور رسمی به ثبت رسیده است؟

بنیاد دانش موسسه است خیریه که با نام موسسه همیاران توسعه دانش به‌منظور یاری دانش‌آموزان مستعد نیازمند محروم از نعمت پدر (یتیم) در سال هزار و سیصد و نودوسه به ثبت رسیده است و بر اساس مجوز شماره 29250 وزارت کشور و باهمت جمعی از نیکوکاران و خیرین، فعالیت خود را آغاز نمود


بودجه بنیاد دانش جهت حمایت از گروه های هدف و پروژه های انساندوستانه از چه محلی تا مین میگردد؟

بنیاد دانش موسسه ای کاملا مستقل و فاقد هر گونه وابستگی به گروهها و احزاب میباشد و بودجه آن تماما از طریق کمکهای مردمی شامل اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی غیر دولتی تامین میگردد.
ضمنا این بنیاد هیچگاه جهت گیری در رابطه گروه خاصی را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت .


با شرکت در طرحهای حمایتی بنیاد آیا تعهدی برای همیار ایجاد می گردد ؟

ارتباط بنیاد با همیاران خود صرفا منحصر در یک چارچوب اخلاقی و انساندوستانه بوده و برای همیاران محترم هیچگونه تعهدی ایجاد نمیگردد.


در بنیاد دانش همیار بورسیه به چه شخصی اتلاق میگردد ؟

همیار بورسیه شخصی است که یک یا چند بورسیه را تحت کفالت خود قرار داده و به صورت ماهیانه و یا هر سه ماه یک بار مقرری برای آن پرداخت می کند.


همیار بورسیه پس از قبول حمایت از یک یا چند بورسیه چه مدارکی را دریافت میکند؟

همیاران محترم پس از تکمیل فرم همیاری در سایت ، بلافاصله بصورت الکترونیکی یک صفحه شخصی برای آنان ایجاد و شناسه و رمز ورود به آن را دریافت خواهند نمود. در این صفحه تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز درج گردیده است مضافا اینکه پرونده مددجوی انتخابی ، روشهای پرداخت و همچنین پالیسی بنیاد دانش را از طریق ایمیل و یا تلفن همراه را دریافت خواهند کرد.


همیار بورسیه بغیر از مقرری ماهانه چه کمکهایی را میتواند برای مددجوی تحت پوشش خود در نظر بگیرد ؟

اختصاص هدیه ای در مناسبتهای مختلف از قبیل روز تولد ، عیدنوروز و اعیاد مذهبی بصورت جنسی و نقدی و اساسا هرگونه کمک فوق العاده ای تاثیر بسزایی در روحیه و پیشرفت تحصیلی بورسیه های تحت حمایت همیار خواهد داشت .

شایسته بذکر است بنیاد دانش از پذیرفتن هر گونه کالای دست دوم معذور است.


پس از واریز وجه توسط همیار بورسیه به حساب بنیاد دانش بایستی به بنیاد اطلاع داده شود؟

چنانچه واریز وجه بصورت آنلاین از طریق سایت انجام پذیردنیازی به اطلاع رسانی نمیباشد. همچنین همیارانی که شماره کارت بانکی خود را قبلا در سامانه معرفی کرده اند و با آن کارت اقدام به واریز وجه به شماره کارت بنیاد دانش بنمایند نیاز به اطلاع رسانی ندارند .

در سایر روشها ضروریست واریز هر گونه وجه از سوی همیار بورسیه با یکی از روشهای مشخص شده شامل ایمیل ، تلگرام و یا تلفنی به اطلاع امورمالی بنیاد روش رسانده شود .