تاریخ 1400/09/16         ساعت 12:16     گروه خبری اخبار و رویدادها

در هفته گذشته، چکاپ پزشکی و دندان پزشکی 70 بورسیه بنیاد دانش از طرف این موسسه انجام شد. و با توجه به معاینات و اقدامات مشخص شد که 45 بورسیه نیازمند عصب کشی ، پرکردن ، کشیدن و جرم گیری هستند که اطلاعات تماس آن ها برای پیگیری و اقدامات لازم به بهداری داده شد.
چکاپ پزشکی و دندانپزشکی 70 بورسیه

 همان طور که می دانید یکی از خدماتی که بنیاد دانش برای بورسیه های تحت پوشش خود ارائه می دهد، خدمات پزشکی و دندانپزشکی است که به صورت کاملا رایگان انجام می شود. از این رو با توجه به تعهدی که بنیاد دانش نسبت به انجام خدمات دارد در هفته گذشته چکاپ دندانپزشکی و پزشکی ۷۰ بورسیه در نمایندگی زابل از توابع استان سیستان و بلو چستان انجام شد.

 طی معایناتی که برای دانش آموزان و بورسیه های شهر زابل انجام شد حدود 40 نفر از این افراد نیازمند ارائه خدمات بیشتر و درمانی پزشکی و دندان پزشکی بودند. اسامی و اطلاعات تماس این بورسیه ها که نیاز به خدماتی همچون عصب کشی، پرکردن، کشیدن و جرم گیری داشتند لیست شده و به مسئول بهداری این نمایندگی برای اقدامات لازم و رفع مشکلات این بورسیه ها ارائه شده است

 در میان این افراد، اشخاصی که نیازمند داروهایی همچون قرص آهن و ویتامین ها هستند نیز شناسایی شده و اطلاعات و شماره تماس آن ها نیز لیست شده است تا در اسرع وقت جهت ارائه این قرص ها اقدام شود.